( 0 elem ) a kosaradban ( 0 HUF )

Az új honlap indulása arculati megújulásunk fontos állomása!

2015. December 31.

2015 sok változást hozott egyesületünk életében. Látogathatóvá vált gyógynövénykertünk, újra indítottuk tanfolyamainkat, önálló helyiséget kaptunk az EzerJóHázban, magasabb színvonalon rendezhetjük programjainkat. Jelentősen bővült partneri kapcsolatrendszerünk és a szolgáltatásainkat igénybevevők köre. Termékeink iránt folyamatosan nő a kereslet.

Fontosnak tartottuk, hogy a változásokat arculatunk megújulása is kövesse, ezért új logo-t terveztünk, átszerkesztettük tájékoztató anyagainkat, egységessé tettük termékeink címke és feliratrendszerét. Új táblákat kaptak növényeink az Ezerjó Gyógynövény Kertben, idén jelentünk meg először a Facebookon.

Reméljük, hogy a formai változtatások elnyerték érdeklődőink tetszését, és azt is, hogy tartalmasabbá tudtuk tenni kapcsolatainkat.